Wellness služby Studia Sfinga

VacuShape

Trénink ve VacuShape probíhá formou svižné chůze na běžeckém pásu nebo náročnější na crossovém trenažéru po dobu 30-ti minut, problémové partie se přitom nachází v podtlakové kabině. Programově řízeným podtlakem je krev nasávána do kapilár v podkoží, kde působí jako přepravní médium a odvádí tuk z tukových buněk ke svalům, neboť jedině tam je možno tuk spálit. V průběhu aplikace je monitorována tepová frekvence tak, aby se jednalo po celou dobu o aerobní cvičení*, kdy je spotřeba energie hrazena z 80 % tuky a pouhých 20 % tvoří cukry (viz. tabulka "Zóny srdeční aktivity").

Solárium

V našem studiu nabízíme našim klientům opalování v soláriu Ergoline 600 Clasic. Výměnu trubic v soláriu provádíme podle norem EU.

Modeláž nehtů

Pro modeláž nehtů si naše studio vybralo špičku nehtového průmyslu, americkou značku Young Nails. Vzhledem k tomu, že se jedná o profesionální materiály, které nabízí nepřeberné množství barev, desítky odstínů glitterů, doplňků a swarowski kamínků, můžeme našim klientkám nabídnout vedle základní francouzské manikúry také velice nevšední akreativní nehty jako jsou třeba STILETTO, EDGE nebo ONE STROKE malování nehtů - Nail Art.

Přístrojová kosmetika


V našem wellness salónu provádíme kosmetické ošetření s kosmetikou značky Payot a Avon.

Kadeřnictví

V našem wellness studiu naleznete návod, jak svá přání přetvořit ve skutečnost, jak díky profesionální práci naší kadeřnice docílíte jedinečného stylingu. V našem studiu vytvoříme  účes, který může být každy den jiný. Iv této oblasti služeb vybíráme z přípravku a produktů profesionální značky L´Oreal.

Masáže

Při našich masážích používáme pouze přírodní oleje na rostlinné bázi s etérickými oleji, které se míchají podle potíží klienta.

Studio Sfinga

Stavitelská 4, Praha 6 - Dejvice
Po - Pá 10 - 21 h
Ne 13 - 21 h
objednávky: 233 326 756
napište nám | mapa

Chcete-li od nás získávat aktuální informace elektronickou poštou, zaregistrujte si svůj e-mail.

(c) 2010 Copyright Studio Sfinga | created by mhservis.cz