Modeláž nehtů Young Nails

Pro modeláž nehtů si naše studio vybralo špičku nehtového průmyslu, americkou značku Young Nails. Vzhledem k tomu, že se jedná o profesionální materiály, které nabízí nepřeberné množství barev, desítky odstínů glitterů, doplňků a swarowski kamínků, můžeme našim klientkám nabídnout vedle základní francouzské manikúry také velice nevšední akreativní nehty jako jsou třeba STILETTO, EDGE nebo ONE STROKE malování nehtů - Nail Art.

Naše nehtové designérky se pravidelně školí u nás i v zahranicí, sbírají nové trendy a zkušenosti. Nabízíme také možnost potažení nehtů gelemur čeným na přírodní nehty Mani-Q od Young Nails, s minimálním pilováním a velikou škálou barev.

Toužíte po kvalitě, originalitě a jedinečnosti? Máte rádi dobře a profesionálně odvedenou práci? Tak právě naše nehtové designérky jsou pro vás dobrou volbou.

Jsme Profesional Young Nails Studio.

Něco o značce Young Nails

Young Nails Inc., je dynamická rodinná společnost založená roku 1998 se sídlem v Santa Fe v Kalifornii,USA. Young Nails získal, i přes vysoce konkurenční prostředí v tomto odvětví, rychle významné postavení na americkém trhu materiálů pro Nail Design a Nail Art a v současnosti jsou produkty Young Nails úspěšně distribuovány po celém světě.

Krédem společnosti Young Nails je poskytovat kompletní vybavení pro nehtovou modeláž a Nail art umožňující efektivní a rychlou aplikaci s důrazem na kvalitu a pevnost umělých nehtů. Kompletní řadu produktů pro gelovou a akrylátovou modeláž doplňuje řada kosmetických a hygienických přípravků pro péči o ruce a nehty. Vlastnosti produktů jsou neustále zdokonalovány vlastním vývojem, který zajišťuje trvalou pozici ve světové špičce.

Studio Sfinga

Stavitelská 4, Praha 6 - Dejvice
Po - Pá 10 - 21 h
Ne 13 - 21 h
objednávky: 233 326 756
napište nám | mapa

Chcete-li od nás získávat aktuální informace elektronickou poštou, zaregistrujte si svůj e-mail.

(c) 2010 Copyright Studio Sfinga | created by mhservis.cz