Wellness Studio Sfinga, Praha 6 - Dejvice

Studio SfingaYoung Nails - profesionální modeláž nehtů

Již více než 16 let představuje wellness Studio Sfinga oblíbenou volbu pro komplexní péči o krásu, zdraví  a tělo, pro klienty nejen z Dejvic, ale i z celé Prahy a širokého okolí. Za tuto dobu jsme vybudovali nejen skvělý kolektiv, ale i odborníky v jednotlivých poskytovaných službách, jako je dámské a pánské kadeřnictví, modeláž nehtů, Nail Art, manikúra a pedikúra, kosmetika, přístrojová kosmetika, samoopalovací nástřik, aerobní cvičební stroj VacuShape, ale také třeba solárium Ergoline, které je certifikované podle posledních norem EU.

Významným charakterem Studia Sfinga, je vedle osobního přístupu, také neustálý rozvoj poskytovaných služeb podle posledních trendů a přání klientely. Důkazem toho je poslední novinka - přístrojová kosmetika.

V oblasti kvality neděláme žádné kompromisy. Spolupracujeme výhradně s předními společnostmi ve svých oborech, jako je Young Nails, Lomasi, Payott, Avon, Phyris, JanssenL´Oreal, Ergoline, VitaLiberata, VacuShape a další.

Krédem Studia Sfinga je kvalita práce a materiálů, osobní přístup, rozumné ceny a neustálý vývoj -  kdo k nám chodí, jiste uzná:). Možná i z těchto důvodů jsme si vybudovali širokou spokojenou klientelu, ze které se těšíme již od roku 2000.

Studio Sfinga

Stavitelská 4, Praha 6 - Dejvice
Po - Pá 10 - 21 h
Ne 13 - 21 h
objednávky: 233 326 756
napište nám | mapa

Chcete-li od nás získávat aktuální informace elektronickou poštou, zaregistrujte si svůj e-mail.

(c) 2010 Copyright Studio Sfinga | created by mhservis.cz